Pozdrav z bordelu...

Jak jste možná pochopili z mých některých předchozích příspěvků, jedním z mých statisíce koníčků je fotografování. To je taková ta populární činnost, kdy za pomoci světla zmrazíte na řadu let nějaký děj, který si potom možná v budoucnu prohlížíte a který za ideálních podmínek vzbuzuje jisté emoce.

Reagujete na:
16.03.2007 07:40 Ebo
..no když už i v bordelu potřebují dělat propagační materiály, tak je fakt vidět, že o bordel a kurvy už nikdo nemá zájem.. není se ani čemu divit, když jich máme plnou poslaneckou sněmovnu a senát.. Onehdá jsem sledoval v TV jak hlásali, že se prostitutky (slušné to označení.. kurvy jsou to!) stahují z Brna, že nemaj kšefty. A to je jen dobře. Už mě nebavilo při noční jízdě na kole mávání žen stojících při okraji a jejich volání "hej.. mladíku!, nechceš si zajezdit se mnou ?", kde moje reakce se zdviženým prostředníkem, nesklidila úspěch, ba naopak.. Na druhou stranu je to škoda, protože Mirun příjde o svá oblíbená výletní místa a bude muset zamířit do příhraničí. Nu což.. co se dá dělat :-)
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.