O trávě

Zatracovaná, milovaná, nenáviděná, vyhledávaná, sušená... ano, dnes nebude řeč o trávě na fotbalovém hřišti, ale o té, které indián v zapomenutém seriálovém remaku o náčelníkovi Apačů říkal : dobré trávy...

Reagujete na:
08.12.2007 17:36 Dejwik
Krásně napsané, udivil mne závěr, neboť i já jsem na své cestě asi po dvou měsících dospěl k závěru. Závěru že ve skutečnosti nic nemá smysl, že kdyby byl nějaký bůh, co na konci hodnotí tak se alespoň namáhá nám to sdělit. Že cokoliv, co kdoliv dělá je vlastně z jistého pohledu sobeckostí, neboť koná pouze ve vlastním zájmu, nebo pro vlastní pocity, potěšení. Jednoduše život nemá žádný smysl, což mi ale nádherně posunulo hranice vnímání co má smysl a co nemá.. smysl má si život užít a každá malá radost je nádherná. Taky mě to zbavilo mnoha dogmat, předsudků a bludů, za což jsem velmi vděčný. Teď se už nebojím a stres je pro mě abstraktním pojmem..
To je pouze duchovní rozvoj, ve vší své přirozenosti a pranic na tom nemění fakt, že jsem pro jeho urychlení použil chemické látky.. Proč je to tedy hříchem a mimo zákon proč probůh ?
Omlouvám se za odbočení od tématu, chtěl jsem vlastně jen říct, že je zajímavé jak v podstatě každý časem jednou dojde ke stejnému výsledku svého bádání a tedy že konečná odpověď je stejně důležitá jako námi dosažitelná ... 42 :D howgh
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.