O trávě

Zatracovaná, milovaná, nenáviděná, vyhledávaná, sušená... ano, dnes nebude řeč o trávě na fotbalovém hřišti, ale o té, které indián v zapomenutém seriálovém remaku o náčelníkovi Apačů říkal : dobré trávy...

Reagujete na:
03.06.2007 00:32 ona
Mě nikdy tráva moc nebavila. Na ty stavy, co popisuješ, jsem potřeboval něco silnějšího. Na "vhled do něčí duše" je nejlepší extáze, pak mezáleží na tom, jestli někoho miluješ nebo ne, do duše vidíš na potkání. Když se chceš obrátit do duše vlastní, je nejlepší dát si tripa. Tráva pro mě byla vždy jen takový odvar. Po nějaké době mě přestaly drogy bavit, ty, co jsem zkusil, už mi nedávaly nic nového, a další jsem už zase zkoušet nechtěl. Taky jsem viděl marnost života a veškeré lidské snahy, ale na to jsem se vykašlal. Od jisté doby už nepotřebuju tolik přemýšlet. Dodnes ale s láskou vzpomínám na ty chvíle, kdy jsme hulili v plynových maskách nebo na to, jak jsme si dali LSD, a když nám tripy došly, žrali jsme v lese muchomůrky. Takže díky za oživení vzpomínek.
P.S. Jediné, co bych ještě rád zkusil, je ketamin... Není tu někdo z vás veterinář?
(tento příspěvek jsem napsal proto, aby Mishak věděl, jakej vyžranej mozek to tak rychle jezdí na českých silnicích)
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.