O trávě

Zatracovaná, milovaná, nenáviděná, vyhledávaná, sušená... ano, dnes nebude řeč o trávě na fotbalovém hřišti, ale o té, které indián v zapomenutém seriálovém remaku o náčelníkovi Apačů říkal : dobré trávy...

Reagujete na:
04.06.2007 13:21 ona
U všeho záleží na tom, jak se k tomu postavíš. Já jsem na LSD depersonalizaci zažil a bylo to docela fajn. Já jsem ani nikdy neměl tzv. Bad Trip, protože jsem si vychutnával naplno i negativní pocity, nijak jsem je nepotlačoval. Myslím, že je trochu zbytečné tu strašit s takovými věcmi jako depersonalizace, když se nemusí a priori jednat o nepříjemný pocit. Je tedy fakt, že drogy by měli zkoušet pouze vyrovnaní jedinci se silnější osobností. Právě takoví je ale zpravidla zkoušet netouží. Ale když už zkusí, dokáží si stanovit hranici, dokáže je to obohatit a zpravidla vědí, kdy mají přestat. Dovedu si ale předtavit, že kdyby někdo ztratil ruce, jako se to stalo mně, tak by z toho mohl být trochu rozhozený. Ale někdo jný by si to užil.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.