O trávě

Zatracovaná, milovaná, nenáviděná, vyhledávaná, sušená... ano, dnes nebude řeč o trávě na fotbalovém hřišti, ale o té, které indián v zapomenutém seriálovém remaku o náčelníkovi Apačů říkal : dobré trávy...

Reagujete na:
05.06.2007 10:13 a
hodně dobrej článek :) .Je to v podstatě pravda co všichni "huliči" znají ale ještě nikde sem to nevyděl tak popsaný :). Jinak já většinou ty svoje skvělé nápady zapomněl už za 10sekund, né až další den.

Jinak k tomu programování: programovat jsem zhulenej zkoušel taky a musím potvrdit že to se prostě nedá. Programování je odvětví kde se musíš řídit pravidly a to s THC dopadá špatně. Já jsem sice programoval předem daný projekt(takže né haluze jaký jsem chtěl jako ty popisuješ) ale za 5sekund jsem vždy nevěděl co dělám :). Jinak je dobrý malování. Malovat vphotoshopu nebo prostě jen tak na papír nemá chybu, to je odvětví kde máš možnost svobodné realize, odvětví kde se nemusíš řídit pravidly, nemusíš dělat jenom vodorovné čáry protože ti kompilér svislé zakáže jako v programování, prostě svoboda.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.