George Bush si přivezl do Prahy vlastní křeslo.

Již jsme si zvykli, že různé populární osobnosti a zpěváci si při svých turné rádi potrpí na různé úlety, jako třicet šaten na třídenní návštěvu, či pět ložnic a čtyři koupelny, nebo prostě nevyrazí nikam bez svého domácího mazlíčka, či amuletu.

Reagujete na:
09.10.2015 02:38 4iud2Mjo
*7*Myslim, ze neni spravne z vyse znvnazyerich vet vyvozovat, ze byl US mel aplikovat princip proporcionality. Princip proporcionality je postaven na techto bodech:1. zakladem je neomezene zakladni pravo/ jeho omezeni musi byt2. legitimne ucelne, 3. k dosazeni tohoto ucelu nezbytne4. a vyvazene, resp. optimalizovaneVysledkem tohoto postupu preci nemuze byt minimalni standard zakladniho prava - k tomu je zapotrebi instrumentarium, ktere je centrovano presne opacne. A je otazka, zda jej lze vubec formulovat takto obecne a zda poruseni zasad civilizovane spolecnosti v oblasti poskztovani zdravotni pece nema byt do budoucna normovano podobne jen jako dobre mravy nebo zvlastni zretele, tj. pouze jako pojistky, vyjimky proti nelidske aplikaci prava bez akademickeho pametniho spisu-nalezu. *7*2.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.