R.I.P. Šantán

Dnes (nebo možná včera, či před měsícem) ze serveru bloguje.cz zmizel (byl vymazán) jeden z nejdůležitějších nenavštěvovaných a neaktualizovaných blogů, totiž Stenův Šantán. Aktovka-X tímto vyzývá úplně všechny bývalé čtenáře tohoto blogu (pozn: tedy Jokera) aby uctili památku Šantánu tím, že nebudou hodinu dýchat. Zároveň jsem rozhodl, že by nebylo od věci uspořádat pietní akci, (např. swingers party) a omýt Šantánu nohy. Takže, nyní je to na tobě, Mishaku. Kde?

Reagujete na:
19.06.2007 20:45 Mishak
Pochopil jsem skrytou narážku, ale hodlám se úkolu zhostit. Pro pohodlné podotýkám, že jsem ochoten zaplakat nad sklenicí žluté limonády (připomínám, že Sten je abstinent) i ve městě, které je pro mne atraktivní asi jako Drážďany po bombardování ve '45, totiž Praze. Pro ty méně pohodlné znovuoživuji vizi Vysočiny, srubu v lese, nepřítomnost elektřiny, sprchy, GSM signálu, ovšem umístění hospod s pivem za 13 Kč a absence většinové společnosti stupidů naznačuje i jistá pozitiva. Nikde se nechlastá lépe než na zádech u břehu bystřiny, lemované vyskokými smrky, kde vám hravé jiskry propalují silonové bundy, tesilové kalhoty či tanga. Amen.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.