Dotyk větru

Při hledání sama sebe často zabloudím na podivná místa. V sobotu jsem si nenechal ujít den otevřených věží. Hnutí Duha ve spolupráci s provozovateli nabídlo lidem možnost nakouknout do útrob obřích mávátek, které sporadicky zkrášlují naši krajinu.

Reagujete na:
21.06.2007 19:20 PepaSFI
podívejme se na věc jinak:stavěl by to někdo kdyby se z toho elektrika nevykupovala za tak těžce přemrštěné peníze? Myslím že těžko.Kdysi jsme provozovali malou vrtuli a dva soláry pro napájení rádiového převaděče.Zálohoval to obrovský akumulátor z náklaďáku a bylo to na kopci kde fouká téměř nepřetržitě.Stejně to každou chvíli nestíhalo.Spousta materiálu pocházela z levných výprodejů nebo z tzv.šuplíkových zásob,práci a myšlenky nepočítaje.Upřímně řečeno kdyby tam šel natáhnout kabel a kdyby nás to nebavilo tak se na to ...... Jako mechanik jsem těmi vrtulemi fascinován,je to úžasný výtvor ale tvrdit že tohle je zdroj energie budoucnosti je blbost.Vždyť to monstrum dává v plném provozu výkon asi jako deset motorů z auta.Nahradit tím Temelín,Dukovany a uhelné elektrárny ???
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.