Dotyk větru

Při hledání sama sebe často zabloudím na podivná místa. V sobotu jsem si nenechal ujít den otevřených věží. Hnutí Duha ve spolupráci s provozovateli nabídlo lidem možnost nakouknout do útrob obřích mávátek, které sporadicky zkrášlují naši krajinu.

Reagujete na:
22.06.2007 20:59 Alex
Sice mi to nerpislusi ale rekl bych ze vim presne co bylo mysleno temi Drazdany. Byvale vychodni nemecko se asi diky cene pozemku stalo rajem pokud jde o staveni "vetrniku" a kazdy kdo je obdivuje by si mel udelat vylet po A4 a A2 je mozna jeste zajimavejsi. Jako bonus clovek potka pri takovem vyletu s nejvedsi pravdepodobnosti i kolonu s majackama ktera veze nejaky rozlozeny a kdyz jsem se tak prochazel kolem listu vrtule na odpocivadle tak je to vazne macek zvlast pokud jsou to ty nejvedsi. Parametry netusim ale ten naklad si oznaceni nadmerny opravdu zaslouzi i kdyz to je jen jeden list nebo kousek tubusu. No a takovych vrtulek tam clovek obcas uvidi pomalu stovku aniz by se hnul z mista (pocitat svetelka v noci je jako pocitat hvezdy :-) ) a pritom na stejne velkou plochu by byl jen jeden nesrovnatelne nenapadnejsi stozar BTS.

"radiový smog" z BTS je celkem zajimave tema ale kdyz si vezmeme kolik ma kazdy clovek primo doma veci s ruznym vyzarovanim tak bych rekl ze to neni vec na ktere stoji a pada nase zdravi. Pravda bydlet v panelaku v nejvyssim patre a spat 5 meru od anten bych nechtel ale od vrtule bych nechtel bydlet ani 500 metru ;-).
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.