Dotyk větru

Při hledání sama sebe často zabloudím na podivná místa. V sobotu jsem si nenechal ujít den otevřených věží. Hnutí Duha ve spolupráci s provozovateli nabídlo lidem možnost nakouknout do útrob obřích mávátek, které sporadicky zkrášlují naši krajinu.

Reagujete na:
25.06.2007 19:57 PepaSFI
o šetření se nemluví protože to nevynáší.A kdyby náhodou spotřebitelé začali šetřit tak se ceny co? no přece zvýší protože zisk musí být co?no stále vyšší.Rádiový smog znám taky dobře neb jsem radioamatérem.Třeba v Německu se amatérům kontroluje intenzita vyzářeného elektromagnetického pole ale vlastně amatér vysílá jen velmi krátkodobě,přerušovaně a většinou jen poslouchá.Každý se snaží co nejlíp vyladit antény aby signál šel určeným směrem a co nejlíp se využil čili ve vlastním zájmu to nepouští dolů mezi lidi.Ale na druhou stranu se v germánii hojně používají počítačové sítě komunikující po elektrickém vedení.Do holých nestíněných drátů se pouští signály o frekvenci několika megahertz a výkonu několika wattů.Co to vyzařuje kolem sebe vědí jen radioamatéři a ty nikdo neposlouchá.Nikdo to nekontroluje protože ta věc není vysílač a proto podléhá úplně jiným předpisům.A tak spousty lidí sedí většinu života vedle nepřetržitě běžícího vysílače s výkonem s jakým by se dalo navázat spojení přes půl zeměkoule.O neskutečném bordelu na rádiových pásmech nemluvě.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.