Výborný levný internet od O2

O2 jistě udělalo dost dobře, že se z TeleCom žluté barvy přebarvilo na gradientní kyslíkovou. Ale zvěrské způsoby, jako dědictví z minula si evidentně nese dál. Tarif pro někoho, kdo šetří každou korunu se totiž lehce může stát jízdenkou do pekla...

Reagujete na:
18.07.2007 06:37 Klot
Jo jo, ke známým volali na pevnou linku a vnucovali to zrovna když jsem tam dlel návštěvou a pěkně jsem si s tou slečnou pokecal. Některé její odpovědi by se daly tesat. Když jsem jí říkal, že 120 minut měsíčně se mi zdá málo, tak kontrovala tím že je to ale o moc rychlejší a proto toho za stejnou dobu stihnu víc, ovšem když jsem ji jemně upozornil že i přesto asi nebudu schopen číst 100x rychleji, řekla mi na to - že je to ale o moc rychlejší a proto toho za stejnou dobu stihnu mnohem víc (asi neměla přednapsanou žádnou vhodnou odpověď). To mi poněkud vyrazilo dech a zmohl jsem se jen na poznámku, že mi to připadá jako Déja Vu. Na to slečna už hbitě zareagovala že jejich služby jsou rychlejší, než tato společnost. Přiznám se, že na to už jsem odpověď neměl.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.