Výborný levný internet od O2

O2 jistě udělalo dost dobře, že se z TeleCom žluté barvy přebarvilo na gradientní kyslíkovou. Ale zvěrské způsoby, jako dědictví z minula si evidentně nese dál. Tarif pro někoho, kdo šetří každou korunu se totiž lehce může stát jízdenkou do pekla...

Reagujete na:
18.08.2007 10:02 STK
Kazdy rozumne uvazuji clovek si ma precist podminky a zajimat se o to co kupuje. Kdyz jako beran jde a v ramci toho ze videl reklamu na "nejlepsi praci prasek co kdy kdo vyrobil" a koupi si ho bez toho aby se poptal na reference, dobre mu tak. Vzdyt se jedna o reklamu !!! Ja treba z nam z okoli jen jednoho clovicka co tento dle me take velmi prapodivny tarif ma, ale pro jeho potreby to opravdu vyhovuje, nebot doposud jel vytacenym a tohle mu pomohlo. Pokud je mi znamo, tak za nejaky cas chce prejit na plny tarif ADSL za 399,-. Druha vec je, ze chodi lidi po baraku co telefonuji a nereknou o tomto tarifu to podstatne, ale zase plati ta prvni a druha veta tohoto prispevku. Protoze pak se muze kazdy rozcilovat jen nad svou blbosti, ze chtel neco jineho nez si koupil a"jen" si neprecetl nebo nezeptal co to vlastne kupuje.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.