Ona hledá jeho

Obyčejné věci nebývají moc zajímavé. Zejména proto, že obyčejnými věcmi se mohou zabývat i obyčejní lidé, a tudíž to, s čím se setkáváme běžně, bývá podrobně prozkoumáno. Ale je jedna věc, se kterou se setkáváme po celý život a která je i přes svou obyčejnost nejméně prozkoumanou částí známého vesmíru. Jsou to lidské vztahy.

Reagujete na:
08.10.2007 10:07 Lokki
No Mirune, musim se priznat, ze jsi me trosku zaskocil... a zcela uprimne, otevrene a na rovinu - chces videt cloveka, kterej si podal inzerat na seznamku? Tadaaa, tady me mas :) Asi jsem byl jeden z miliardy, kterej tam opravdu najde nekoho, s kym se da zit, nevim jak to a jaka nahoda, ale prece... diky nekolika zakladnim radkum se mi povedlo najit (teda spis ji se povedlo najit :D ) a stesti zas bylo na svete ;) Nezatracuj to az tolik... mozna ty seznamky opravdu k necemu jsou. Jenom k tomu ze driv taky nebyly... nezapomen, ze driv nebyla spousta jinych veci a nema cenu srovnavat minulost s soucasnou dobou, kdy moznosti jsou. Tak proc je nevyuzivat a chovat se, jako kdybysme zili v 19. stoleti?
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.