Za tmavými zítřky...

Pobaveně sleduji všemožná zamyšlení nad nedávno dovršenými 18ti lety od "sametové revoluce". Já osobně toto spojení nesnáším, protože si myslím, že se ta dvě slova trochu popírají. Naopak se mi líbí slovo převrat, to tomu odpovídá mnohem více. Jako revoluci si představuji nějaké bouřlivé, spontánní jednání, hořící auta v ulicích, spoustu raněných a nějaké mrtvé. Zejména pak zúčtování se starými pořádky, proud bývalých prominentů směřujících do věznic, konfiskace, veřejné ostouzení a další nezbytné věci.

Reagujete na:
28.11.2007 09:25 Martin
No jo. Ale kdyby tehdy pred 80 lety existovala Unie, tak by panove z KCT nezbudovali asi NIC a radeji sedeli doma. Rikal mi kamarad, ze kdyz chteji jen namalovat znackovany chodnik lesem, co je to za porod. Pry musi nekde na urade dokladovat i slozeni a vyrobce pouzitych barev podle smernice REACH a na zabetonovani sloupku se sipkami na rozcesti pry je potreba stavebni povoleni a uzemni konani. Papirovani kvuli stavbe mysliveckeho posedu by pry jednoho zabilo...
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.