Jeskynní orgie

Možná někteří z vás znají Brno. Kousek od téhle díry je Moravský kras a v něm vesnice Křtiny. Je zajímavá hned dvěmi důležitými věcmi. Jednak je tam kostel, který projektoval Santini (a nijak závratně se mu to nepovedlo), kde trpasličí fráterník oddal před časem jednoho mého kamaráda a druhak je vedle vynikající chatička, která patří rodičům zase jiného kamaráda. V ní jsme tento podzimní víkend prožili pár večerů příjemného, bezuzdného chlastání a duševní regenerace.

Reagujete na:
10.12.2007 09:01 Ivča
Ahoj,mrzí mě že jsem strávila svůj čas nad tímto srdceryvým vychvalováním lidské hlouposti,vydržela jsem to až dokonce, protože si někdy schováváš nejlepší do posledního odstavce a jak mávnutím kouzelného proutku umíš dát předchozím řádkům úplně jiný(humorný či poučný)význam.Žel se tak nestalo a já se ptám,zdali je autorem vskutku ten ...napadá mě spousta superlativů... za všechny??inteligentní?? Mishak?
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.