Jeskynní orgie

Možná někteří z vás znají Brno. Kousek od téhle díry je Moravský kras a v něm vesnice Křtiny. Je zajímavá hned dvěmi důležitými věcmi. Jednak je tam kostel, který projektoval Santini (a nijak závratně se mu to nepovedlo), kde trpasličí fráterník oddal před časem jednoho mého kamaráda a druhak je vedle vynikající chatička, která patří rodičům zase jiného kamaráda. V ní jsme tento podzimní víkend prožili pár večerů příjemného, bezuzdného chlastání a duševní regenerace.

Reagujete na:
06.05.2009 04:37 Robert
Až po více než roce jsem se náhodou dostal k článku popisující poožraleckou návštěvu jeskyně Výpustek jednoho z návštěvníků. Dokladem o tom, že v takovém stavu není možno seriózně nejen vnímat, ale poté popisovat svoje zážitky je pak uveřejněný rádoby vtipný článek. Je opravdu smutné, velice smutné, že tento pisálek nevyužil možnosti a po skončení prohlídky neinformoval dispečera provozu o svých pocitech (jsou trénovaní /ne že by chlastali sami/a vydrži jistě i pachové stopy alkoholu po něčí prohýřené noci - jak to ostatně popisuje sám pisatel). Jedině po těchto informacích pak může provozovatel a to každého zařízení neustále zdokonalovat a zlepšovat kvalitu poskytovaných služeb. Nemám v úmyslu omlouvat případná pochybení lidí, ke kterým jistě může někdy dojít , ale jsem přesvědčen o tom, že kromě uveřejnění nějakých negativních informací (mohou být do jisté míry pravdivé) by měl každý, alespoň trochu soudný člověk, využít každé i sebemenší možnosti směřující k nápravě.Já osobně uvítám každý takový relevantní názor " z očí do očí" a jsem přesvědčen, že jedině tudy vede cesta ke zkvalitňování námi poskytovaných služeb. Vedoucí provozu jeskyně Výpustek.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.