Google a dynamické vs statické adresy

Dnes jsem neodolal trošku odbočit z obvyklého soudku nesmyslů, ale probíhající diskuze na téma Googlího schizofrenického postoje mi prostě nedají.

Reagujete na:
26.09.2008 11:40 Joker
Podle mě ale problém není ve statických a dynamických adresách, ale prostě v tom šílenství s klíčovými slovy. Když Google řekne, že "jana-bohacova-naha-na-nejlevnejsi-ubytovne-ktera-nabizi-ubytovani-i-v-chorvatsku-9999999.htm" je špatně a že bude raději indexovat dynamické adresy, bude z toho: "index.php?article=jana-bohacova-naha-na-nejlevnejsi-ubytovne-ktera-nabizi-ubytovani-i-v-chorvatsku-9999999" anebo ještě lepší: "jana-bohacova-naha-na-nejlevnejsi-ubytovne-ktera-nabizi-ubytovani-i-v-chorvatsku.php?id=9999999" :-) No a když Google přestane brát tohle, objeví se zas něco jiného. Kdyby Google nějakým způsobem zpracovával obrázky z Google map, někteří si budou psát klíčová slova vápnem na střechu anebo je vyšlapávat do obilí :) Mimochodem kdo je "jana-bohacova"? :)
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.