Google a dynamické vs statické adresy

Dnes jsem neodolal trošku odbočit z obvyklého soudku nesmyslů, ale probíhající diskuze na téma Googlího schizofrenického postoje mi prostě nedají.

Reagujete na:
29.09.2008 05:52 Mirun
Milý Jeníku, na problém s porovnáváním v Pascalu to vypadá spíše u tebe, neboť porovnání (tedy symbol rovnítko) ač v Pascalu vypadá jako atomická funkce, atomickou funkcí není, neboť je odvislá od délky operandů a je nutno buď projít všechny znaky řetězce až do místa kde se liší (pak je ukládání náročné na prostor), nebo projít úplně všechny v případě výpočtu hashovacího klíče (pak je náročné na čas).
Tvé další body nedokazují nic o Google, zato o Tobě se dá vyčíst že jsi trošku paranoidní. Slovo "vyhledávač" znamená, že se jedná o někoho, kdo se snaží vyhledávat informace. Logickou snahou autora vyhledávače bude vyhledávat v co největším množství zdrojů. Procházení formulářů je logický krok, protože mnoho webů má takto udělanou navigaci.
Nevím k čemu by byl vyhledávač, který hledá jen na pískovišti u Vás před panelákem. Myslím že kdo nechce mít indexované informace Googlem, dokáže tomu zabránit mnoha k tomu určenými způsoby.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.