Občan a pacient Havel

Se slušným úžasem jsem včera pozoroval několikaminutovou reprotáž v hlavních zprávách na ČT1. Ještě užasleji upoutávku na speciální zpravodajský blok o hodinu později. Téma? Zdravotní stav nějakého Havla Václava.

Reagujete na:
11.02.2009 06:29 Dublin
Přesně tak, podporuju Tvůj názor. Já osobně vnímám Havla dost kontroverzně. Zpočátku byl snad humanista a nějaký idol, ale postupně se velmi rychle stal slouhou nových pánů. Ale o to asi zas tak nejde. Je to normální občan, stonal tam z nemocenské a po nás ostatních neštěkne ani pes. Dostane se nám bídné péče, ovšem až zaplatíme doktorům jejich třicet stříbrných. Podobných výhod se dostalo také Dostálovi a Luxovi. Nevím, mně přijde zbožšťování prezidentů a politických akrobatů dost nebezpečné, takovým lidem se pak dostává nesmyslného uznání za jejich "zásluhy" i když se dostali ke korytu často díky podvodnému politickému handrkování. Doufám, že se Ti vtipálci budou také klanět a uctívat Klause, kterému pomohlo ke zvolení to, že se pár socanů nechalo uplatit. A ještě víc jsem zvědat na ponížené klanění se před expolitiky Topolánkem, Raroubkem a Rathem, to už bude opravdu hnus....
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.