Vytřiprdel šetřivý

Protože je čas od času potřeba zvolit nějaké vážnější téma, vybavilo se mi po dněšní jízdě MHD jedno zásadní. Toaletní papír! Při pohledu na desítky rolí toaletního papíru v "ekonomických" baleních, které vlečou lidi domů, si nutně pokládám řadu otázek. Vládne nebo blíží se krize. Přesto tisíce z nás kupují nejlevnější hajzlpapír po tuctech. Jak asi víte nejlevnější věci nemusí být nutně ty nejvýhodnější. Zvláště tyto podivné ruličky obalené našedlým jednovrstvým materiálem mající k papíru daleko asi jako hrouda železné rudy k lešenářské trubce.

Reagujete na:
08.02.2009 20:46 chatab
Nahodou, tento laciny hajzlpapir je velmi vhodny pro pouziti na kolejich a podobnych mistech, kde jsou sdilene toalety vice lidmi. Take jsem porizoval sobe kvalitnejsiho hajzlpapiru, ale pote, co se zacaly mnozit navstevy meho slovenskeho spolubydliciho a papir zacal rychleji ubyvat, postupne jsem presel k TVN toaletnimu papiru a bylo po problemu :-D
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.