Vytřiprdel šetřivý

Protože je čas od času potřeba zvolit nějaké vážnější téma, vybavilo se mi po dněšní jízdě MHD jedno zásadní. Toaletní papír! Při pohledu na desítky rolí toaletního papíru v "ekonomických" baleních, které vlečou lidi domů, si nutně pokládám řadu otázek. Vládne nebo blíží se krize. Přesto tisíce z nás kupují nejlevnější hajzlpapír po tuctech. Jak asi víte nejlevnější věci nemusí být nutně ty nejvýhodnější. Zvláště tyto podivné ruličky obalené našedlým jednovrstvým materiálem mající k papíru daleko asi jako hrouda železné rudy k lešenářské trubce.

Reagujete na:
11.02.2009 10:10 Dublin
Máš recht! Při minulém nájezdu do čuprmárketu jsem také balík koupil. Zcela mechanicky, manželka nařídila... Všiml jsem si ještě jednoho detailu: Taková ta vnitřní rourka má u těchto sockamodelů mnohem větší průměr, zato celkový průměr je nesrovnatelně menší, takže na jedné špulce je nesrovnatelně méně hajzláče než na luxusních paprnapr. Ještě bych měl takový malý návrh: Možná by bylo vhodné rozlišit i u takové komodity jistou sezónnost, takže bych doporučoval toaletní papír používat jen opravdu v létě. Pro současné období bych spíše volil toazimní papír...
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.