Vedení TV Nova je banda přizdisráčů

Jednou věcí, která člověku pomáhá překlenovat nepříznivé období je humor. A v černém období je to černý humor. Kdykoliv je mi do ouvej, tak to, co mě prostě postaví na nohy je, když to někdo z mých známých okomentuje něčím, co je ještě drsnější než sama skutečnost, nebo vzniklou situaci postaví úplně na hlavu, takže prostě nezbývá než se zasmát.

Reagujete na:
06.05.2009 07:05 Dublin
Tedy Mirune, Tebe to zvedlo ze židle :o))) Cos čekal? Že se sračkoidní Hnoja buce chovat nějak normálně nebo dokonce slušně? Já bych to bral tak, že ten kdo má IQ nad 80 na ty blbosti nekouká a kdo ne, tak mu stejně není pomoci a nevysvětlíš mu to, takže se nedá nic dělat. Jen tak mimochodem, jeden kamarád dělá VŠ a měli tam seminárku z nějakého vyhodnocování zpráv a vyšlo jim, že ČT i Nova lžou v podstatě téměř stejně, jen ta Hnoja prostě víc dryjáčnicky. Tož tak. Jinak s článekm samozřejmě do puntíku souhlasím, i když myslím, že kdo dělá v takovém kanálu tak musí být připraven, že se zmaže od výkalů...
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.