Vedení TV Nova je banda přizdisráčů

Jednou věcí, která člověku pomáhá překlenovat nepříznivé období je humor. A v černém období je to černý humor. Kdykoliv je mi do ouvej, tak to, co mě prostě postaví na nohy je, když to někdo z mých známých okomentuje něčím, co je ještě drsnější než sama skutečnost, nebo vzniklou situaci postaví úplně na hlavu, takže prostě nezbývá než se zasmát.

Reagujete na:
11.05.2009 11:25 Dublin
Ne, že bych se zastával Jirky Paroprasete, ale junta kolem TV Hnoja smrdí opačnou stranou chlívka. Debilní Nova v bájných časech přinesla naprosto nepodloženou reportáž o Klausově švýcarské vile, což byla naprostá hovadina a když Klaus na ně poslal své právnické sekyrníky, tak se dohodli na tom, že místo odškodného 100 milionů našich šušňů bude TV Hnoja vytvářet "pozitivní obraz o ODS". Demokracie forever. Také si všimněte, jak dodnes hystericky straní Klausově juntě a také jak se podivuhodně sjednotila rétorika bývalé gumy Tupohlávka, který hystericky kvičí, že nepřijetím Lisabonské smlouvy vlastizrádci vrhají naši lidovou džomohůrii do spárů Ruska (kde dle ODS+Nova stále vládnou šavlozubí komunisti). Silně to připomíná nestranné a objektivní "zprávy" na Nově. O bugru kolem zradaru už radši ani nemluvím....
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.