Champagno pro otrlé

Byl jsem poměrně zvláštní kuřák. Nepotřeboval jsem cigaretu po ránu a většinou ani celý den. Ale večer jsem klidně sjel krabičku. Tak jako tak mě to nedávno začalo srát. Nijak jsem si nenalhával, že každý má nějakou drogu, ani, že je to požitek. Bylo mi jasné, že jde o slušnou závislost se vzestupnou tendencí. Ale jak z toho?

Reagujete na:
20.10.2009 20:40 Dublin
Tak o to je to smutnější :o) Nicméně držím palce, ať Ti to vydrží! Nezvrhlo se to v práškování?
Sory za kritiku článků, ale to jsem se zas neudržel já, nezlob se na mě, ale za poslední slušný článek považuju "Co o muži prozradí barva jeho spodního prádla? " a ten má pěkně vousatý datum: 01. 06. 2008. No, když to tak projíždím, ještě tam vykukuje taková skromná malá česká Milešovka jménem "Vytřiprdel šetřivý", ale zbytek je už bohužel šedivý podprůměr. Proč už nevypotíte něco jako o tom ovrklokingu vysavače, to byl naprostý kult. Staroba a nesoutěživost jsou těžko omluvou, závan těchto dvou vlastností je naopak to co mě sem láká...
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.