Svatý Václav?

Přiznám se že opovrhuji prezidentem České republiky. Záměrně neříkám naším prezidentem, protože třeba můj prezident to rozhodně není, když si svého prezidenta nemohu ani sám zvolit...

Reagujete na:
20.10.2009 12:39 Mishak
Aha. Já visím na špatných zdrojích informací a vy na dobrém? Kdo to posoudí?

Jednak netvrdím, že půjde o světlou budoucnost, ale ani o žádnou tragédii. Než nějaký nacionální stát či císařství pod Klausem, raději tu druhou variantu.

Nakonec se tu vlastně nebavíme ani o Evropě, ale o faktu, že jedna figura, jejíž hlavní funkcí je (i dle ústavy) dobře oblečen vítat zahraniční figury a podepisovat, co mu skutečná vláda předloží, začne zničehonic vydírat všechny okolo.

Ale na vině jsme my všichni, protože se z nás stali takoví ubožáci, že do politiky nedokážeme dostat lidi, kteří skutečně za něco stojí, natož se zamyslet nad faktem, zda je stávající systém pár zakrnělých velkých stran skutečně jediným řešením.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.