Svatý Václav?

Přiznám se že opovrhuji prezidentem České republiky. Záměrně neříkám naším prezidentem, protože třeba můj prezident to rozhodně není, když si svého prezidenta nemohu ani sám zvolit...

Reagujete na:
28.06.2011 10:40 Johnnik
No, to, že většina má nějaký názor, ještě neznamená, že je správný. Většina zvolila komunisty, většina zvolila fašisty...

Je otázka, kdo koho vydírá. Je nějaký stav A (před Lisabonem) , my řeknem, že nechceme stav B (Lisabon) - na to máme právo. Jestli opravdu platí princip jednomyslnosti, tak prostě máme právo říct ne.

Přesto nás EU dotlačí, abychom stav B přijali. Není něco špatně?

A že je EU demokratická? Pamatujete na Haidera? Teď je jedno, jaký byl - podstatné je to, že v Rakousku vyhrál volby (chce někdo tvrdit, že byly zmanipulované?) a měl být premiér. A pamatujete ještě, jak vyváděla EU? Jak zavedli diplomatický bojkot Rakouska? Jak už chystali i ekonomické sankce?

Bylo to před tím, než jsme do EU vstoupili.

Je zajímavé, že EU nevadí kryptokomunisti a skuteční komunisti - ti klidně mohou být premiérama, prezidentama. Ale pravicoví politici jí vadí. Proč?

Bavíme se o tom, že jsme pod mediální masáží, která zakrývá pravou podstatu. Tento svět stojí na lžích - ať už se jedná o ekology (emise CO a auta) , klimatology (oteplování) anebo o EU.

No a Klaus jen poukazuje na některé (a to ještě málo) z nich.

V EU jde jen a pouze o ekonomické zájmy Německa, Francie. Nepotřebovaly mít vedle sebe země (Višegrád) , které byly levnější jen proto, že neměly zavedeny nesmyslné technické normy a ochranu zaměstnanců. To už si nepmatujete ty křiky ohledně "sociálního" dumpingu? Že se u nás vyrábělo levněji právě proto, že se nemuselo platit EU? Jak se sem stěhovaly firmy ze západu? A dnes? Jsme v EU = zdražily jsme práci/odvody na úroveň EU = firmy se stěhují na východ.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.