Paradigma vyvrácené pochybnosti

Dospěl jsem k jednoznačnému závěru, že jsme obětí spiknutí. To tuší koneckonců každý, s kým se potkáváte na srazech Vesmírných lidí. Nicméně toto spiknutí je komplexnější a polidštěnější. Jde o konglomerát či smlouvu mezi mnoha zdánlivě nevinnými společnostmi. Zkrátka věřím, že jsou domluvena hollywoodská studia, kabelové společnosti, výrobci televizí, dvd rekordérů, satelitních přijímačů, zhotovitelé sedacího nábytku, gaučů, majitelé továren na tyčinky, chipsy a křupky, scenáristé a režiséři, majitelé multiplexů a licencí na vysílací práva, výrobci cukru a sladkých energetických tyčinek, investoři sportovišť a bazenů, ministerstva pro místní rozvoj a stavební lobby, akcionáři nadnárodních prodejních řetězců, výrobci nákupních vozíků, eskalátorů a zaměstnanci reklamních agentur.

Reagujete na:
27.10.2009 07:44 Mirun
Vidím že sis vzal k srdci čtenářovu výtku o špatném zdroji informací a konečně sis našel ten jediný správný a osvícený zdroj vědění, který ti konečně otevřel oči.
Bohužel je situace ještě o něco horší - členem celosvětového spiknutí je i tvoje máma, která tě neporodila z důvodu jaký si myslíš a jak ti je předesíláno, ale zcela cíleně po osobní dohodě s Rockefellerem, který takto již celá desetiletí zvyšuje počet svých obětí, které touží ovládat.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.