Dvojí metr

Havárie polského speciálu, při němž zahynulo téměř sto duší, je jistě nepříjemná zálěžitost. Ale proč kvůli tomu vyhlašovat státní smutky? Zemřel snad někdo nenahraditelný...?

Reagujete na:
05.05.2010 05:41 Dublin
Naprostý souhlas s článkem! Jaký máme vztah k vládnoucím celebritám? Žádný! jejich jedinou akvizicí je, že mají natolik průrazné lokty a huby, že se prodrali ke korytu. V případě ČR a Polska to platí dvojnásob, v případě onoho Kačera trojnásob. Taky moc nechápu, proč by měl mít člověk soucit s takovými "příbuznými". Polsko je konečník evropy, jeho vrchnost dvojnásob. Jejich národní pitomost dokládá koneckonců i to, že se všechny "celebrity" sesednou do jednoho letadla. Já jsem smutek nedržel a taky se přiznám, že krom obecného soucitu ke každému člověku v tom žádnou tragédii nevidím. Za každého takové se na funkci neuroticky třepe tucet dalších...
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.