Konec světa 21.12.2012

Ano, konec světa se nám nezadržitelně blíží. A naše vláda, jako v podobných případech, když hrozí nějaká budoucí destrukce, místo aby připravovala své občany na to, co se v takovém případě dělá, dělá jakoby nic a připravuje své občany pouze na lokální katastrofu, totiž na květnové volby.

Reagujete na:
05.05.2010 05:49 Dublin
"V průběhu lidstva dochází ke koncům světa pravidelně, v podstatě se dá říct, že jej v nějaké formě obsahuje úplně každá ideologie" - možná tak v euroatlantickém záprdovém prostoru. Euroatlantoidi jsou tak nadšení ze své mentální úrovně, ze své rádobycivilizace plné falešných proroků, kteří jim neustále slibují očištění (co se takhle nešpinit vůbec) ohněm a mečem, zbraní slibujících instantní tělesné utrpení pro miliony lidí a politichých stran a dalších pijavic slibujících zase duševní utrpení pro snad ještě větší počty lidí, že nevidí ani za svůj pokakaný dvorek, kde je opravdový svět, kterému nesahají ani po členky (abych užil slova gurua všech blbů Henryka Laholy) ...
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.