Jak jsem se vyrovnal s malým penisem II.

V minulém díle jsem prožil díky svému malému ohanbí traumatizující zážitek na pionýrském táboře. Nicméně, i přes nepřízeň osudu a přírody nesu svůj kříž statečně dál...

Reagujete na:
13.12.2006 10:49 beran
ohanbí
(stydký hrdbolek, hrma, latinsky mons pubis ) Je součástí zevních pohlavních orgánů ženy a označujeme tak tukový polštář nahromaděný nad stydkou od puberty pokrytý ochlupením.

Nějak jsem nepochopil způsob, jímž užíváte slovo "ohanbí". Je to snad básnická metafora? No, to nevadí. Zato Vám povím vtípek.
Jeden chlapík měl také malého pindíka a když bez úspěchu vyzkoušel věhlasné kliniky v ČR, EU a pak i v USA, poradil mu kamarád, že v Moskvě je jeden profesor a ten to umí prodloužit až na zem. Postižený tam tedy odjel a když se vrátil, volá mu ten kamarád a ptá se, jak to dopadlo. Mám ho opravdu až na zem. A jak toho ten profesor dosáhl? No, uřízl mi nohy.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.