Pár šroubků ke štěstí a bezzubí motorkáři

Zamyšleně jsem dnes postával u své firemní felicie, škrábal se v rozkroku a přemýšlel, jak splnit požadavek vyhlášky na uchycení SPZ.

Reagujete na:
09.02.2008 13:25 Kangas
To co jsem si právě přečet je naprostá pravda. Mám mnoho podobných skušeností. Ikdyž představa rádoby motorkáře, snícího a klopícího zatáčky mi něpříjde zase tak uchvacující. Nedělám rozdíly ve značkách motocyklů, někdo rád holky jiný zase vdolky a jestli jede na vytuněným supersportu nebo bublající dračici ,ať třeba jakonské provenience, je vcelku jedno.
Nicméně, jízda s vyznavači starších stojů Jawa,MZ a pod. není moc idilická , asi po půl hoďce vás bolí hlava a už se nemůžete ani nadechnout, splodiny které se linou z těcho strojů vydrží opradu jen asi nadšenec.
Aby si nikdo nemyslel, že se zastávám, nějakých hovad v chromovaných helmách jezdím, na TransAlpu 6pade , s normální integrálkou.
Čus a ať se daří na dvou kolech.. Kangas
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.