Řev motorek, děvky a svoboda (po česku)

Odlehčené pojednání na téma "Co vás čeká na motorkářském srazu?" Po jeho přečtení se na žádné motorkářské akci rozhodně neztratíte a vychutnáte si je i bez kožené bundy, zato s náležitým nadhledem.

Reagujete na:
29.04.2008 07:26 Vlasta
Kdo je Mishak? Nemá těch problémů daleko víc, než se na první pohled zdá? Jak sám píše: "Jedním z mých statisíce koníčků." Tak to vypadá, že je to ňákej vohnout, kterej by chtěl něco dělat, jenomže nic neumí pořádně, tak do všeho strká nos a pak ho to přestane bavit. Případně mu novej kamarád třeba motorkář, dá do držky za blbý kecy a chudák se pak musí vyblejt na netu. Tvůj článek je naprosto stejnej jako policejní statistiky - totiž na hovno. Mladý motocyklista nezvládl řízení silného motocyklu a ve vysoké rychlosti se střetl s automobilem. Jeho zranění se neslučovala se životem a na jejich následky na místě zemřel. Každej si řekne že je vo jednoho vola míň. Přitom na silném stroji jel pohodovej tatík vod rodiny projet se okolo komína teplárny v šedesátce v obci (to je ta vysoká rychlost). Z vedlejší silnice vyjel strejda Vomáčka ulitej jak brok a f nofé ochtáfce f turbu a f naftě píčo krouhnul to na hlavní vole že šli gumy šmejrem píčo a tam jel kretén co mu to narval do bočních dveří vole a zkurvil mu auto píčo. Tak zdar Mishaku a najdi si nějakého koníčka, třeba sbírej známky, je to bezpečné a dá se to dělat poctivě. Vlasta
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.