Řev motorek, děvky a svoboda (po česku)

Odlehčené pojednání na téma "Co vás čeká na motorkářském srazu?" Po jeho přečtení se na žádné motorkářské akci rozhodně neztratíte a vychutnáte si je i bez kožené bundy, zato s náležitým nadhledem.

Reagujete na:
11.05.2009 10:23 Petr
No reakce, celkem dost dobrý. Ale věř, že ne všude to tak vypadá a ne všechny srazy jsou o choprech.Jsou na světě i jiné motorky. S tím blbem s košem a hubou plnou svobody máš recht. Hlavně je tak svobodnej, že může jet jen v sobotu nebo neděli, jeikož maká jako blb aby si mohl motorku dovolit a honit triko v práci. S tím koukáním do očí, moc na to nespoléhej, jsou i tací co legraci nerozumí.Je legrace a legrace, utaghovat si z někoho a dělat z někoho idiota je dost velký rozdíl, obzvlášt když si sám mezi haldou motorkářů citlivejch na svý bajky. Doufám, že zájemci o sraz a o motorku vezmou ten tvůj článek jako odlehčený, protože jinak nevím nevím. Je to napsáno dost nejasně.Jo zapoměl jsi ještě na miss mokrý tričko, to také nesmí chybět, jinak by nebylo na so koukat a v noci by se špatně spalo.
Jméno
E-mail
Komentář
Zapamatovat osobní údaje?
HTML značky kromě <a><br /><b><i> budou odstraněny. Reklamní a vulgární komentáře budou vymazány. Systém si interně ukládá IP adresy pro případnou pozdější identifikaci přispěvatele.