Spolužáci - tečka - cz

Sraz s lidmi ze střední školy má asi vždy něco do sebe. Neviděli jsme se bratru deset let a nebylo nás mnoho. Navíc samí chlapi. Ale překvapivě plodné. Sedm lidí, všichni v oboru, různé osudy. Naštěstí se to nezvrtlo v chlubení fotkami dětí, protože kupodivu až na jednoho s pětiletým synem, nikdo se zatím nehrne do náročných dobrodružství. A i ten dotyčný přiznal, že se tenkrát ustříkl a rozhodně další neplánuje. Tak jsme si aspoň na displejích iPhonů prohlédli přítelkyně a nejrůznější dekadentní záležitosti, naklopili do sebe osm, devět dalešic a mazali domů.

Co nového? Kluci zůstali sví, nestali se z nich přizdisráči. D., hoch z maloměsta se vrátil z Austrálie, má holku z Kladna a maká v Praze. Přivezl novinku, že Maruška, spolužačka po níž dlouho všichni toužili a dostal jsem ji až rok po škole, se vdala. Z roznášení kafe v opeře v Sydney se vypracovala v manželku majitele cateringu tamtéž. Holohlavý, optimistický  a zachovalý Aussie myslím může být spokojen s holkou ze střední Evropy.

Jinak v záplavě plků a drbů nic podstatného. Banda zachovalých chytrých chlapů, kteří moc neví co se sebou, jak už to u nás třicátníků bývá. A to se blýská i na sraz se základkou, tam jsem ještě zvědavější, protože www.spolužáci.cz se stává webem k poblití. Místo vlastních fotek si tam lidi dávají fotky svých dětí a z nádherných spolužaček se už dávno stály skříňové avie a maminy dvou dětí. ty nenápadné se naopak proměnily v neuvěřitelné, zcestovalé a zábavné ženské, způsobující výrazné hučení v rozkroku. Tam to bude asi ze zábavou slabší, protože těch druhých je výrazně méně a hrozí to nudným večírkem a mlácením prázdné slámy v podobě nekončícího pindání o vztazích a kindoších.

Přemýšlel jsem koho si naše vrstevnice berou, když hrozná spousta z nás je vlastně free a ze závazky si moc hlavu neláme. I když vlastně asi starší australany a cizince obecně. My zase žijeme z holkama, které v době naší maturity chodily tak do šesté třídy. Svět je prostě zvrácenej.

Zpět
11.03.2009 21:03 Sekce: Bez zábran, autor: mishak Ohlasů[9] / Komentovat