Test vhodnosti muže

Pár tvoří nejčastěji muž a žena, přičemž (bohužel) každý z nich má o smyslu tohoto počínání úplně jiné představy.

Třeba žena si úplně zcestně myslí, že vztah je něco víc, než si jen tak zašoustat a rychle do hospody za kámošema a tam kecat o fotbale - a domnívá se, že muž vztah potřebuje, že potřebuje jí, nebo má dojem, že zbožňuje když používá úplně stejné fráze a tón hlasu jako jeho matka.

Snad proto, jací muži jsou a protože to ženu nechává kažý večer v nejistotě, zda se manžel z restaurace ještě vrátí, mají ženy zálibu v různých „testech“ které jim mají dokázat, že muž o ně opravdu a upřímně stojí a zda má takový vztah vlastně cenu. Bohužel, vetšina čtenářek vyhledává různé bulvární plátky a life-stylové časopisy, kde jsou jim podsouvány různé nesmyslné návody a rady typu „zeptej se ho, jestli by se pro tebe vrátil do hořícího domu“ atd., na které muži samozřejmě odpovídají naprosto automaticky „ano“ aniž by vůbec vnímali, o čem je řeč. Jejich hrdinství je navíc jen těžko ověřitelné.

Pozn: jedná se vrozenou dispozici, kdy muž na určitý tón otázek odpovídá automaticky (např. Máš mě ještě rád? Toník to pro Adélu udělal, udělal by jsi to pro mě i ty?). Je to stejné jako u psů, kteří také nerozeznávají smysl slov, ale spíš zvukomalbu a dle toho odhadují naléhavost a reakci.

Samozřejmě, že přínos podobných hloupých testů je naprosto minimální. Proto jsem se koncem loňského roku ponořil do studia mužských duší, abych se nyní na podzim vynořil a to s kompletním a profesionálním testem, který naprosto přesně určí, jak na tom váš partner ve vztahu k vám je.

Test se skládá ze čtyř částí, každá testuje jednu z vlastností, které musí být u muže obsaženy v té správné hodnotě, aby si vztah se ženou zasloužil. Tyto vlastnosti jsou – nepřebujelé ego, trpělivost, vztah k dětem a schopnost zabezpečit rodinu.

K dosažení každého stupně je potřeba navodit popsanou situaci, rychle provést doporučený úkol a sledovat mužovu reakci. Stupeň, jakého muž dosáhl, je ten, který dokázal projít aniž by jeho reakce byla emočně negativní, zmlátil vás, případně spáchal vraždu či sebevraždu.

Tento test používáte na vlastní nebezpečí, upozorňuji, že u některých respondentů mohou být reakce mírně nepřiměřené, autor (www.aktovka-x.net) nenese v žádném případě odpovědnost za možné vedlejší účinky na váš dosavadní vztah. Pouze, (a to dle vlastního uvážení) mohu občas vypomoci některým mladším vdovám, foto vdovy a popis předpokládaných intimností nutné.

Nyní dost teorie, pojďme zkoumat:

<>1.Nepřebujelé ego

Příprava: žádná
Situace: přijdete domů z fitness centra (od kadeřníka, z pedikůry, nebo – zejména ty chudší - z práce), sednete si se smutným obličejem ke stolu a tvářte se zkroušeně do té chvíle, než se vás manžel zeptá, co se vám stalo (pokud je doma, chodí okolo vás, dívá se na vás a nezeptá se ani po dvou hodinách, je buď nevidomý, nebo něco ve vašem vztahu nefunguje už dlouho a doporučuji ho ukončit).
Jakmile se však zeptá co vám je, udělejte obličej plný nadšení a zasněně řekněte „Mám hroznou chuť na sex“. Pokud se vám začne nabízet a všelijak tajtrdlíkovat, tak na něho pohledněte s odtažitou tváří a řekněte co nejpohrdavěji: „Ale ne s tebou, myslela jsem na opravdový sex!“.
Pokud se na na vaší krásnou postavu chápavě podívá, uvědomí si svou nicotnost, omluví se za to, že bohužel není dokonalý i když by si to přál, je to muž, který právě úspěšně prošel testem ega.
Pokud vás začne vyslýchat a klást dotazy „Jak to myslíš?“, „S kým asi jiným?“ atd. je to sebestředný hlupák, který se domnívá, že je středem vesmíru a jediný, který ví, co je pro vás dobré a špatné. Okamžitě ho opusťte. Nelitujte toho – on, narcista, se také neohlíží na potřeby ostatních.

<>2.Trpělivost

Příprava: nemyjte 4 dny nádobí a nežehlete
Situace: přijdete domů z kavárny (z kina, z koncertu, nebo – zejména ty chudší – z práce), okamžitě se vrhněte partnerovi okolo krku a začněte ho zuřivě líbat. Říkejte mu co nejvzrušeněji, že na něho máte obrovskou chuť a chcete to dělat tady v předsíni. Poté mu stáněte kalhoty ke kolenům a začněte ho pomalu stimulovat rukou. Jakmile ucítíte, že se vzrušil, omluvte se, že musíte nutně omýt nádobí a ať tady na vás chvilku počká, že opravdu máte hroznou chuť.
Pak se dejte do nádobí. Myjte (pozor – v ruce, ne v myčce!) pomalu, hodně skřípejte hrnci a zvoňte talíři. Vždy asi po deseti minutách vypněte vodu, aby si manžel v předsíni myslel, že už budete končit. Pak znovu pusťte vodu. Myjte asi tak 1-2 hodiny (pokud nemáte tolik nádobí, myjte ho několikrát, z předsíně to stejně není vidět). Jakmile máte domyto, jukněte s laškovným pohledem na partnera a oznamte mu, že ještě vyžehlíte a budete u něho coby-dup. Další hodinu s klidem žehlete a zpívejte si u toho, nebo si pusťte nahlas televizi.
Jakmile dožehlíte, vraťte se zpět do předsíně. Pohlédněte na manželovo ohanbí, zda-li je stále ještě vzrušený. Pokud ano, odměňte ho fantastickým sexem, protože zrovna prošel testem trpělivosti. Pokud vzrušení pominulo, nebo z předsíně odešel, zkuste uvažovat nad nějakým jiným partnerem, protože tenhle se zdá, že ho každá maličkost dokáže od vaší osoby odpoutat. Jak si asi myslí, že na tom byly ženy, které trpělivě čekaly dva roky, než se jim muž vrátí z vojny?

<>3.Vztah k dětem

Příprava: ukliďte na nepřístupná místa všechny ostré předměty
Situace: přijdete velmi pozdě ráno opilá domů z aerobiku (modeláže nehtů, z divadla, nebo – zejména ty chudší – ze sociálky) a pokud vám manžel nadhodí, že vám to dnes nějak dlouhou trvalo a on se musel starat o děti, okamžitě mu argumentujte tím, že nemusel, protože stejně ani jedno z dětí není jeho, protože kdybyste vy měla pořád čekat na něj, dodnes by jste žádné neměli. Pokud vám neuvěří, vyjmenujte mu všechny znaky, které mají děti po vašem údajném milenci.
Pakliže namítne, že to nevadí, protože biologický původ dětí není až tak důležitý, protože jde hlavně o dobro dětí, ne o to, kdo je jejich otcem a slíbí, že bude dál platit alimenty, právě prošel testem opravdového vztahu k dětem.
Pokud však na vás či některé dítě zaútočí, nebo se odmítne o děti dál starat, nechte ho plavat, stejně nebyl dobrý otec. No řekněte sama, když do jejich 5ti let tvrdil, jak je miluje a najednou je schopen to v jedné minutě zahodit, byla ta láska opravdová?

<>4.Schopnost zabezpečit rodinu

Příprava: první den v měsíci se podívejte, kolik má váš partner na bankovním účtu. Toto číslo si poznamenejte. Vypůjčte si od parntera jeho platební kartu.
Situace: každý další den (po celý měsíc) choďte s touto kartou do různých obchodů a kupujte si úplně všechno, co vás napadne (a nepřemýšlejte nad cenou, hlavně, ať se vám to líbí). Tyto věci noste domů a vždy večer se pochlubte, co jste si to zase koupila. Pokud to partnera rozčílí, jděte od toho, je to sobec a lakomec, od kterého těžko někdy můžete čekat, že by dal něco rodině. Ví vůbec, co to bude stát, až přijdou děti?
Jestliže vás naopak vždycky pochválí a obdivně pohlíží na věci, které jste si koupila, pokračujte trpělivě až do konce měsíce. Poté si vezměte to poznamenané číslo z počátku měsíce a porovnejte ho s tím, kolik je na účtu teď. Je-li nynější hodnota účtu menší, než byla na počátku, vykašlete se na takový vztah, partner je jen neschopnej tlučhuba, kterýho by jste taky mohla jednou živit. Z toho nic dobrého nekouká. Pokud je však číslo alespoň stejné, nebo vyšší, ó dámy, tento muž prošel testem schopnosti zabezpečit rodinu...

Samozřejmě, ani muži nejsou dokonalí, takže je trošku problém sehnat toho, který splní všechny uvedené body, ale pro správnou ženu, jako jsi ty, by alespoň tři splnit měl !!!

Hodně štěstí, a hodně pozitivních výsledků...

Věnováno všem čtenářkám časopisů nejen z vydavatelství Stratosféra.

Zpět
12.10.2004 12:10 Sekce: Pro ženy, autor: mirun Ohlasů[13] / Komentovat