Tomáš Savka učinkuje v reklamně na močovinu!

Většina celebrit dříve či později obdrží od nějakého výrobce nabídku na učinkování v reklamně. Modelky předvádějí plavky, sportovci tenisové pálky... prostě každý něco, co umí nejlépe.

Tomáš Savka kromě toho, že umí předvádět výborné arogantní kousky se proslavil zejména svým bezva výstupem v reality show Bar. Ihned poté, co se stal nejslavnějším počůránkem střední Evropy přišla nabídka od Agropodniku a.s. Jičín, známého výrobce močoviny, zdali by Tomáš svůj talent nechtěl využít i pro zvýšení konkurenceschopnosti českých výrobců hnojiv.

Tomáš je (jak jinak) na tuto nabídku velmi pyšný a včera mi zavolal, jestli s ním nechci natočit rozhovor. Na otázky odpovídal spontánně, dokonce se mi svěřil, že by rád nastartoval profesní dráhu herce, nejlépe jako postavička různých tragických alkoholiků a časem i snad hlavní roli v nějakém celovečerním filmu, třeba „O muži, který nedokázal ovládat svůj svěrač“.

Tomáši, jak se cítíš, když je o tebe takový zájem?

No..., nejdřív mě to překvapilo, počůrávám se i za střízliva, maminka mě za to často trestala a teď je na mě dokonce pyšná. Když přijdou na návštěvu nějaké její kamarádky, musím jim vždycky v obýváku ukazovat, jak se umím počůrat. Je to bezva, když vím, že jsem v tom opravdu dobrý!

A to natáčení reklamy, jak to probíhalo?

No bylo to super. Hlavně jsem byl středem zájmu, což mi dělá náramně dobře. Pravda, byly trošku problémy s tím, že jsem se odmítal pomočit do neznačkových riflí, ale s režisérem jsem se nakonec dohodl a tak mi půjčil svoje, pak mi je po natáčení i dal.

A jako herci, jak ti to šlo?

No, vpohodě. Akorát poprvý jsem to trochu pokazil, protože mi řekli, že to mám zahrát přesně jak to bylo, takže jsem to přesně zopakoval. Jenže to neprošlo, protože když to bylo naostro, tak jsem se i pozvracel a tohle v tý reklamně nesmělo být. Je to prý kvůli kyselosti hnojiva. Takže jsem pak při druhém opakování celý den nejedl. Což mi chybělo, musím totiž mít kaviár každý den, jinak mi vůbec nejde zpívání...

To nic, chyby se stávají... i slavní herci občas něco zahrají špatně!

Ne, to nebyla zase taková chyba. Hned jsem podepsal další zakázku, dostal jsem jí od Alpharmy a.s., které prý moje schopnost efektně zvracet kamkoliv pomůže při prodeji jejich Antabusu.

A co fanynky? Jak na tvojí slávu teď zabírají?

Je to super, jsem v tom nejlepší. Dostávám nabídky od všech pissing klubů, dokonce mi přišly i dvě pozvánky z Rakouska! Pojedu tam svým Mercedesem a počůrám se hned na parkovišti!

A víš že slavné osobnosti občas pořádají nějaké ty akce zadarmo? Co ty? Záleží ti taky na neštěstí druhých?

Záleží... je to povinnost nás bohatých a slavných umělců. Například příští týden budu vydražovat svoje močové kameny a výtěžek půjde na konto Nadace pro boj s inkontinencí důchodců. Taky jsem si založil internetový obchod, kde budu prodávat svoje zažloutlý spodní prádlo. Holky to zbožňujou!

Tomáši, tlačí mě čas, mám tu ještě několik dalších slavných osobností, děkuji ti za rozhovor!

Jo, není zač. Až budeš mít narozeniny, nebo dělat nějakou párty, klidně mi zavolej, přijedu a za nějakých 30 tisíc ti udělám takovou parádu, že budeš muset vyhodit všechny koberce. Fakt jsem dobrej!

Zpět
23.08.2006 00:08 Sekce: Lepší společnost, autor: mirun Ohlasů[47] / Komentovat