Valentýnské milování

Trochu s obtížemi jí svlékl kalhoty a krajkové spodní prádlo na něj zapůsobilo jako červený hadr na býka. Dobře ví, jak mě rozpálit. Přestal se ovládat.

Dlouhým pohledem zhodnotil její křivky a pocítil gradující vzrušení. Téměř nedoufal, že přijede. V tichu potemnělé místnosti si rozepnul košili, uchopil ji do náruče a položil na dlouhý stůl. Dlouhé tmavé vlasy se slastně rozprostřely po záplavě květin. Zručně otevřel láhev šampaňského a zhluboka se napil. Šumivý sekt mu stékal po hrudi a příjemně chladil rozpálené tělo.

Nevydržel a vášnivě se přisál k jejím ústům. Nebránila se. V dlouhém polibku zajel rukou pod její tričko a chvíli čekal. Nezdálo se, že by jí to vadilo. Potěšen malým úspěchem se odvážil pokračovat. Vyhrnul tenounký polyester ještě výše a fascinovaně se na okamžik kochal jejími ňadry. Přestal zvládat svou vášeň. Dlouze se začal ústy mazlit s jejími bradavkami. Její slastně přivřené oči ho doháněly k extázi. Opatrně postupoval níže až laskal pevné bříško těsně nad lemem jeansů. Přemýšlel, co si ještě může dovolit. Mají sice pro sebe celý večer, ale proč to nezkusit.

Ostražitě začal rozepínat kovové knoflíky kalhot. Ruce se mu chvěly. Srdce mu divoce bilo v očekávání odmítavé reakce. Hlava nakloněná na stranu a požitkářsky pootevřené rty napovídaly opak. Bože! Jak dlouho o této chvíli snil. Trochu s obtížemi jí svlékl kalhoty a krajkové spodní prádlo na něj zapůsobilo jako červený hadr na býka. Dobře ví, jak mě rozpálit. Přestal se ovládat.

Jako v tranzu si strhl kalhoty i s prádlem ke kolenům, přisunul si jí zadečkem na kraj stolu, odsunul krajkový proužek a vniknul. Krev mu tepala ve spáncích, když jí předával svou vášeň a prsty křečovitě zatínal do hebkých stehen. Kdesi hluboko v mozku mu vytanula vzpomínka na ochranu. Byl však příliš vzrušen.

V posledním záblesku sebekontroly se odtáhl. Mdlé světlo svíček ozářilo několik bělostných krůpějí na jejím břiše. Plný vděčnosti a lásky se jako podseklá třtina vyčerpaně zhroutil na tělo schopné darovat tolik rozkoše. Dlouze omámeně oddychoval a přál si, aby ta chvíle trvala tisíce let. Kdesi v dálce uslyšel známý zvuk zvonku.

Do hajzlu! Zrovna teď, pomyslel si. Vylekaně se postavil a rychle se upravil. Budu hned zpátky, pronesl chraptivě. S něhou pozoroval, jak uvolněně odpočívá. Do chladných úst jí jako sladkou odměnu za trpělivost vložil čtvereček sladké čokolády poseté reliéfy srdíček. Pak rozrazil těžké chromované dveře a vyběhl do vykachličkované chodby. Zářivky na patologii se neochotně rozblikaly.

-Já Vás varoval!

Zpět
15.02.2006 16:02 Sekce: Komprese, autor: mishak Ohlasů[1] / Komentovat