Vedení TV Nova je banda přizdisráčů

Jednou věcí, která člověku pomáhá překlenovat nepříznivé období je humor. A v černém období je to černý humor. Kdykoliv je mi do ouvej, tak to, co mě prostě postaví na nohy je, když to někdo z mých známých okomentuje něčím, co je ještě drsnější než sama skutečnost, nebo vzniklou situaci postaví úplně na hlavu, takže prostě nezbývá než se zasmát.

Je to totiž chvíle, kdy si člověk uvědomí, že a) situace není vůbec neznadějná a tudíž je lepší ji začít řešit, než plakat, nebo b) situace je natolik neovlivnitelná, že se tomu prostě člověk musí zasmát, protože všechno jde už natolik mimo něho, že plakat nebo smát se vyjde úplně nastejno, jen to druhé je lepší pocit.

Nedávno jsem četl o profesorovi, kterému řekli doktoři, že díky rakovině které se mu už nedařilo odolávat mu zbývají jen 3 až 4 měsíce života. Když šel o týden později s kamarády na pláž, natírali se vzájemně opalovacím krémem. Jemu žádný nedali se slovy, že by to bylo zbytečné plýtvání. A pak se všichni váleli po zemi smíchy.

Tato zcela přirozená pozice je samozřejmě trnem v oku výrobcům bulvárních zpráv.

Pro Blesk i Novu je nejlepší, když bude celý národ v depresi a šoku, protože pak se v takovém prostředí skvěle vyjímají inzeráty na výrobky prezentované usmívajícími se a uměle šťastnými idioty, neboť čtenář či divák lépe získá falešný pocit, že je tu v té kupě sraček někdo, komu na jeho dobru záleží, když je celý svět tak zlý. O tom nic, je to jejich práce a pokud se idiot dívá na Novu a čte Blesk, nic jiného, než zacházení jako s idiotem si stejně nezaslouží.

Báječná je však přetvářka, kdy obě média, šťastná z toho, že někde konečně umírají lidé a oni mají o čem psát své trapné, zmedializované, napůl vymyšlené zprávy se pustí do boje o ETIKU, kterou velmi brutálně porušili zaměstnanci Novy tím, že si z té vyhypované zprávy o prasečí chřipce udělali hlínu.

No ano, kdo by potom potřeboval výrobky od Roche, které jsou všude ve všech zprávách jakoby náhodou na konci zmíněny, ještě většinou s poznámkou, že lidé berou lékárny útokem, což je více než jasné poselství každému pitomci, aby to udělal také, vždyť - co kdyby na něho nezbylo a jeho zbytečný život by byl ohrožen!?

Kdyby lidé přestali zmatkovat a začali brát věci lehkovážně, kdo by sponzoroval Novu a Blesk, v jejich jistě záslužné činnosti při prodeji hrůz, utrpení a nabízení Tamiflu jako řešení k neexistujícím problémům (na prasečí chřipku ve skutečnosti zemřelo 7 lidí a to ještě jen mexičanů, kteří měli v sobě další nemoc a patrně došlo k souhře náhod a vzájemnému efektu kdy výsledkem byla smrt).

Kdyby Nově záleželo na lidech, nikdy by nikdo nedostal výpověď, protože za takovou věc se výpověď nedává, i přestože vznikla v pracovní době. Tomu by se každý zaměstnavatel musel sám zasmát. Tedy pokud není zasraný přizdisráč, který místo aby se choval ke svým zaměstnancům jako matka, chová se jako prase. Inu, sehnat nového reportéra je lehčí, než sehnat nového sponzora. Chápu. A naštěstí pro Novu, dělat reportéra bulvární stanice nevyžaduje ani přehršel toho, co většině tohoto národa chybí, totiž inteligence*). Stačí sehnat zase nějakého jiného pitomce, který bude papouškovat ty předepsané nesmysly a ukončovat je pyšným „Pro televizi Nova, Já“. Nikdo normální kdo si váží sám sebe, by do takové firmy, která se takto chová ke svým zaměstnancům pracovat nešel.

 

*) Co chtít od společnosti, kde titul Žena roku získala psychicky labilní alkoholička s podivnou minulostí, která se vdala za zadluženého primitivního tragéda, aby spolu mohli záměrně krmit tisk informacemi o své svatbě, jeho spermiích a ukazovat tam její kozy.

 

Zpět
05.05.2009 08:05 Sekce: Z domova, autor: mirun Ohlasů[18] / Komentovat