Vyšší střední

Potkal jsem před domem souseda. O pár let mladší kluk, před časem se oženil, ještě jsem jim vymýšlel svatebka. Společně s jeho ženou koupili 2+kk ob byt vedle. Občas se slezeme u mě nebo u nich a plkáme u vína. Jsou to fajn a inteligentní lidi. Vystupovali ze zbrusu nové Hondy Civic.

Ksakru, jste si polepšili, hulákám rozjařeně. Ale prý mají Civic jen na zkoušku, jestli ho koupí jako náhradu za starou Hondu. Aha, povídám, a protože se v autech vyznám jako křovák v SAPu, zeptal jsem se co to umí. Vím, že to většinu chlapů potěší, a tak mě zaplavila řada různých zkratek a odborných výrazů, které stroj obsahuje. To zní dobře pronáším neutrálně, protože auta dělím jen na dvě kategorie. Jedoucí a nepohyblivá.

A co taková věc že stojí? Prý přes 400.000,-

Kurva, povídám, není to trochu moc? Prý na to jak je to bezpečný a co to umí tak ani ne. A co já že na to. Koupit, nekoupit?

Dím, že bych koupil za stopadesát jetýho Focusa a za zbývajícího čtvrt milionu absolvoval fajn cestu kolem světa. Než splácet leta plechovku, kterou vám ukradnou nebo nabouraj, lepší jsou zážitky. Chvíli to přežvejkávali a pak jsme se rozešli domů. Nemají to rozhodování lehký.

Asi žijeme v jiných světech. :)

To jsou ty auta fakt tak drahý?

Zpět
03.03.2009 20:03 Sekce: Zamyšlení nad..., autor: mishak Ohlasů[10] / Komentovat